Amfiteatr Kołobrzeg

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
wybierz
Rezerwacja
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Niegdyś bywały tam tłumy, niegdyś brakowało tam miejsca. Kołobrzeski Amfiteatr przez wiele lat przyciągał publiczność bogatą ofertą kulturalną. Jego przeznaczenie pierwotnie nie miało jednak służyć celom kulturalnym. W XIX w. był tu Fort Wilczy, który następnie przekształcono w Amfiteatr, gdzie przez lata kwitło życie kulturalne.

Z biegiem czasu sława tego miejsca jednak przebrzmiała, a sam Amfiteatr podupadał, aż wreszcie władze miasta, które na powrót go odzyskały postanowiły o jego gruntownej modernizacji  i przywróceniu tego kultowego miejsca do życia.

Dzięki dobremu zarządzaniu miejsce to tętni kulturą. Rodziny z dziećmi spędzą tu wyjątkowo miły czas wypełniony muzyką, śpiewem, śmiechem i pozytywnymi emocjami.

O repertuar imprez oraz bilety można pytać w RCK

Regionalne Centrum Kultury

ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg

tel./fax: 94 352 49 49 | 94 352 49 49

Dziś obiekt jest nowoczesny, dostosowany do potrzeb współcześnie organizowanych wydarzeń kulturalnych, a sama widownia pomieści około 4,5 tys. ludzi.

Co roku odbywają się tu festiwale  m. in. festiwal polskiej piosenki „Gama” oraz „Piosenki Żołnierskiej”. Swoje koncerty dają tu polscy i zagraniczni wykonawcy. Można się również pośmiać podczas licznych występów kabaretowych.

Obecnie los Amfiteatru spoczywa w rękach Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl