Rejs po Bałtyku

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
wybierz
Rezerwacja
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Rejsy po Bałtyku w Kołobrzegu

Rejsy po Bałtyku organizowane są przez cały rok. Nie tylko w sezonie można tu wypłynąć w morze całą rodziną i cieszyć się zdrowym klimatem, powietrzem pełnym jodu i niezwykłą przygodą dla dzieci i dorosłych, jaką zawsze jest pływanie statkiem. Rejsy zawsze zaczynają się w Porcie Pasażerskim, gdzie jest Latarnia Morska. Ofert rejsów statkiem wycieczkowym w Kołobrzegu jest kilka. Wybierając się na rejs statkiem w Kołobrzegu warto odwiedzić inne niezwykłe atrakcje. W okolicy Portu Pasażerskiego znajduje się niezwykła wystawa z żywymi myszkami – Miasto Myszy. Znajduje się tam ponad 500 żywych myszek w baśniowej scenerii. 100m od Portu, gdzie można skorzystać z rejsu statkiem znajduje się również inna nietypowa atrakcja dla dzieci – Ukryta Kraina (magiczny świat). 

 

– Rejsy po Bałtyku w Kołobrzegu Okrętem Torpedowym – niezwykła frajda dla dzieci. Jest to jeden z najbardziej ulubionych statków dzieci. Rejsy zaczynają się najczęściej o godzinie 11. Firma w swojej ofercie posiada 30 minutowe rejsy po Bałtyku oraz na Zachód Słońca. Bilety kosztują 35 zł osoba dorosła, a dzieci 30 zł.

 

– Rejsy na wyspę Bornholm – 100 km od Kołobrzegu, 190 zł od osoby za bilet rodzinny i ulgowy dla dzieci od 4-12 lat, 210 zł normalny, dzieci poniżej 4lat podróżują za darmo, ceny obejmują podróż w obie strony. Na miejscu zwiedzamy wyspę wraz z przewodnikiem lub indywidualnie. Więcej informacji ile trwa rejs na Bornholm i samej wyspie możecie przeczytać w naszym artykule.

50m o statków macie inne atrakcje Kołobrzegu m.in. Miasto MyszyLatarnia Morska oraz Ukryta Kraina

Ukryta Kraina – niezwykły świat magii w Porcie Pasażerskim. Adres: ul. Obrońców Westerplatte 18 Kołobrzeg.

Dane kontaktowe:

Port Pasażerski w Kołobrzegu ul. Morska 2

Jakie statki w Kołobrzegu możesz znaleźć?

– Statek wycieczkowy „Pirat” oferuje rejsy trwające 30 minut do 45 minut na zachód słońca latem. Zaczynają się od dziesiątej rano i trwają aż do zachodu słońca. Latem o zachodzie słońca można udać się na romantyczny rejs. Ceny biletów to: 35 lub 30 złoty (w zależności czy kupujemy bilet ulgowy czy normalny). Dla grup liczących 15 osób jest zniżka 20 złoty od osoby dorosłej i 15 złoty dla dzieci.

– Statki Viking, Monika III oraz Santa Maria oferują rejsy 30 minutowe oraz godzinne. Każdy z tych statków ma swoją stylizację i indywidualny klimat. O wyborze statku zdecydujecie na nabrzeżu portowym przed samym rejsem. Po sezonie letnim jednak wybór statków może być ograniczony i nie wszystkie statki mogą pływać.

Cennik rejsów po Kołobrzegu:

Rejs 30 minutowyRejs godzinny
Dorośli35złDorośli40zł
Dzieci30złDzieci30zł
Grupa15złGrupa30zł
design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl