Zwiedzanie meleksem

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
wybierz
Rezerwacja
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Wycieczka po Kołobrzegu meleksem.

Nowoczesne meleksy nie są już napędzane silnikami spalinowymi, które emitowały nieprzyjemne zapachy. Dzisiejsze meleksy, to napędzane silnikami elektrycznymi, ciche, niezwykle wygodne i bezpieczne pojazdy, które w dodatku są ekologiczne. W meleksie można posłuchać lektora, który z prawdziwą pasją opowiada o mijanych przez nas interesujących obiektach. Słyszane przez nas informacje przedstawiane są w ciekawy i humorystyczny sposób, dzięki czemu jazda meleksem nie przypomina lekcji w szkole, a jest niezwykle atrakcyjnym sposobem na miłe spędzenie czasu zarówno dla dzieci jak i najmłodszych. Turyści uwielbiają meleksy przede wszystkim, za ich niezwykłą funkcjonalność, niską cenę i wachlarz opracowanych konkretnych wycieczek, które umożliwiają zwiedzanie miasta bez konieczności utraty czasu na długie planowanie.

Wycieczki meleksem organizowane są w różnych językach, takich jak: polski, angielski, niemiecki, czy rosyjski. Wykwalifikowana kadra przewodników meleksowych zgrabnie wprowadzi nas w świat Kołobrzegu. Rozbudzi ciekawość do dalszego zwiedzania, a naszym dzieciom ukaże mnóstwo atrakcji, z których mogą skorzystać po zakończonej wycieczce.

Dane kontaktowe:

Port Pasażerski ul. Morska 1, 78-100 Kołobrzeg

+48 519 052 987

summercar.pl

Przykładowe wycieczki meleksem z dzieckiem po Kołobrzegu

1. Czas trwania jedna godzina. Można zapakować przekąski dla dziecka, ale raczej większość dzieci jedną godzinę bez jedzenia wytrzymuje. Opłacamy wycieczkę i wsiadamy. Meleks jedzie z Portu pasażerskiego, do Portu jachtowego, następnie Port rybacki (zobaczysz również Skansen Morski) , potem Centrum Kołobrzegu i Stare Miasto. Po zakończeniu wycieczki jesteśmy w centrum, gdzie możemy coś zjeść, odpocząć i pozwiedzać tą część Kołobrzegu.

2. Tym razem możemy wybrać się na wycieczkę meleksem połączoną z rejsem statkiem. Trwa ona około godziny plus rejs czterdzieści minut. Warto zaopatrzyć się w coś do jedzenia dla dziecka. Wycieczka sprawi, że poznamy odpowiedzi na takie pytania jak: gdzie znajduje się wyspa solna, jak zbudowano molo w Kołobrzegu, zobaczymy krasnale na gmachu starej Poczty Głównej i wiele, wiele innych ciekawostek.

 

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl